Hakkımızda

Üretim Prosesleri

Üretim P#7
Üretim P#3
Üretim P#2
Üretim P#1
Üretim P#5
Üretim P#6

Medicheck üretim tesisinde bulunan üç  adet medikal parçacık hızlandırıcı (PETTrace 890) ve otomatik sentez - dolum sistemleri ile en yüksek kapasiteli radyofarmasötik üreticilerinden biridir.

Moleküller üretilen radyoizotoplar ile yüksek güvenilirlik ve verimlilik sağlayan tam otomatik sentez sistemleri kullanılarak işaretlenir.

İşaretlenen radyofarmasötiğin dolumu, minimum operatör müdahalesi ile altı eksenli robotik sistem kullanılarak yüksek hızda gerçekleştirilir. İşaretli molekülün yapısına bağlı olarak aseptik veya terminal sterilizasyon uygulanır.

Medicheck tesisi, bitmiş ürünlerin kimyasal ve mikrobiyolojik analizlerini hassas analiz sonuçları ile çok kısa sürede yapabilen cihazlarla donatılmıştır.

Yardımcı ve Destek Prosesler

Destek P#1
Destek P#2
Destek P#3
Destek P#4
Destek P#5
Destek P#6

Radyofarmasötik ürünler kısa son kullanma süreleri nedeniyle stoklanamaz. Bu nedenle istenilen miktarda ve zamanında üretim ve teslimat büyük önem taşımaktadır. Yüksek emre amadelik süresi, yalnızca üretim ekipmanına değil, aynı zamanda destek bileşenlerin yapı ve kalitesine de bağlıdır. Bu nedenle, Medicheck tesisinin destek bileşenleri, üretimin kesintiye uğramamasını sağlamak için seçilen rezerv kapasiteli yüksek teknolojili sistemlerdir.

Medicheck çalışanlarının eğitimi, sürekli eğitim verilerek ve tüm çalışanları kalite faaliyetlerine dahil ederek sağlanır.

Medicheck, Kalite Yönetim Sistemi, uzman personel, İleri Teknoloji Sistemlerle Desteklenen Yüksek Verimli Üretim ve Dağıtım Operasyonları sayesinde hızlı yanıt verme, talepleri karşılama kabiliyeti ve sürdürülebilirlik gösteren etkileyici performans oranları ile sektörde tercih edilen bir firmadır.

 
#
Tamam